Te Amo

ROHANSKÉ NÁBŘEŽÍ 678/25, PRAHA 186 00

Svatební šaty v Praze

Te Amo je elegantní a moderní svatební dům, nacházející se v nově postaveném business centru River Garden v pražském Karlíně. Dostanete se k nám snadno autem, tramvají nebo metrem (od stanice Křižíkova jsme vzdáleni pouhých 100 metrů).

Vytvořili jsme pro Vás prostředí, kde si můžete nejen vybrat svatební nebo společenské šaty, ale i vyřešit všechny ostatní otázky ohledně svatby - od snubních prstenů až po svatební dort. Ušetříme tím Váš čas, který byste strávili hledáním odborníků, jelikož my spolupracujeme s nejlepšími profesionály, jejichž seznam byl vytvořen na základě doporučení našich klientů.

Součásti Svatebního domů je obchod s květinami od společnosti ART-FLOWERS, která je lídrem na českém trhu svatební floristiky a může zajistit pro Vás kompletní svatební výzdobu.

Máme tady také salón krásy s kadeřnictvím, kosmetikou, líčením, manikúrou & pedikúrou, masáží, takže se nevěsta může připravit ke svému velkému dni na jednom místě.

A to nejdůležitější – máme obrovský výběr nádherných svatebních šatů pro jakýkoli vkus, velikost a rozpočet, což mohou potvrdit naši klienti vybírající si šaty ze svatebního domu Te Amo pro svůj nejdůležitější den!

Absolvujeme spolu s Vámi složitou, přitom tak příjemnou cestu výběru modelu, látek, detailů Vašeho svatebního úboru, pomůžeme Vám při krejčovských zkouškách a budeme s Vámi sdílet radost Vašeho setkání s Vámi vysněnými svatebními šaty.

Pro každou zkoušku šatů máme vyčleněny nejméně dvě hodiny, to proto, abyste si mohli beze spěchu vybrat a vyzkoušet všechny modely, které se Vám zalíbí. Můžete přijít s maminkou nebo s kamarádkami, které budou moci příjemně strávit čas u šálku voňavé kávy a přitom Vám pomoci s výběrem šatů a doplňků.

Můžete si u nás objednat šaty i pro družičky. Náš dodavatel americká firma Dessy Group je v této oblasti světovou špičkou a je držitelem mnoha mezinárodních ocenění.

Objednat se na zkoušku šatů můžete telefonicky na čísle +420 603 934 444, prostřednictvím e-mailu – info@teamo.cz nebo pomocí interaktivního tlačítka "Objednat se on-line".

Těšíme se na Vás ve svatebním domě Te Amo!

 
 

Svatební dům Te Amo | Všechna práva vyhrazena

Pineapple s.r.o. IČ: 284 08 268