Te Amo

ROHANSKÉ NÁBŘEŽÍ 678/25, PRAHA 186 00

Svatební šaty v Praze

Představujeme Vám našeho nového partnera - internetový obchod Prsteny-hodinky.cz

Blíží se Váš budoucí den D? Den, kdy se ze svobodné slečny změníte v mladou paní? Pak už zřejmě máte naplánováno datum, místo obřadu, svatební hostinu a vybrány nádherné svatební šaty, které z Vás udělají princeznu. Abyste byla pro svého nastávajícího nejkrásnější a svatební obřad byl opravdu dokonalý, nezapomeňte, že se na Vás budou upírat oči všech přítomných. Nejen výběru svatebních šatů je třeba věnovat svoji pozornost a čas. Neméně důležité je také vhodně doladit účes, líčení a v neposlední řadě doplňky, tedy šperky, které by rozhodně neměly chybět žádné nevěstě. Právě ty totiž pozvednou celkový dojem. Jsou poslední tečkou, která nevěstu rozzáří a celkově umocní dojem z této slavnostní příležitosti. Doplňky volte citlivě, musí ladit se svatebními šaty, proto je vybírejte až ve chvíli, kdy víte, jaké šaty na sobě budete mít. Nabídka šperků je opravdu široká – náušnice, řetízky, přívěsky... Vybere si každá nevěsta. Pro tento den ovšem vynechejte prstýnky. Vaše ruce by měly být připraveny pro ten nejkrásnější a nejdůležitější šperk, který Vám navlékne Váš budoucí manžel.

Budete-li chtít vytvořit okouzlující vzhled, který ženichovi i svatebčanům vyrazí dech, ale preferujete šaty jednoduché s jemným zdobením, volte šperky výraznější a bohatší. Chcete-li působit spíše něžně a romanticky, jemně zdobené šaty doplňte spíše o drobnější náušnice a řetízek.

Bohatě zdobené šaty raději doplňte šperky decentnějšími. Ideální jsou například mořské perly, které dodají noblesu.

Výběr šperků je také vhodné sladit s prostředím a stylem obřadu a celkovou atmosférou slavnostní události. Honosnější a luxusnější prostředí si žádá exkluzivní zlaté šperky s briliantem, které podtrhnou krásu šatů, svatba v romantickém duchu šperky něžnější a drobnější.

Co se týče materiálu šperků, oblíbené je stále především zlato, současným hitem je potom zlato bílé. Důležité je, aby barva zlata ladila se snubními prsteny.

Volbu náušnic je také vhodné ladit podle plánovaného slavnostního účesu. Vyčesané vlasy si zaslouží jemné náušnice zdobené briliantem nebo zirkonem. Účesy spíše splývavé a zvlněné naopak volají po náušnicích výraznějších zdobnějších, s větším množstvím drahých třpytivých kamenů.

A nezapomeňte - i v případě plánování svatebního vzhledu se řiďte heslem: všeho s mírou. A u šperků to platí dvojnásob! Mohla byste totiž ve svůj svatební den vypadat jako přezdobený vánoční stromeček.

Ať tedy máte při volbě šperků šťastnou ruku!

 

Svatební dům Te Amo | Všechna práva vyhrazena

Pineapple s.r.o. IČ: 284 08 268