Te Amo

ROHANSKÉ NÁBŘEŽÍ 678/25, PRAHA 186 00

Svatební šaty v Praze

Týden krásy v Te Amo!

Jedinečná akce od našeho salónu krásy:
V týdnu 29.5. - 3.6.2017 stříháme nové klienty zcela ZDARMA ! Ostatní kadeřnické služby (barvení vlasů, trvalá, regenerace vlasů aj.) poskytujeme se SLEVOU 50%.
Rádi Vám ukážeme vysokou úroveň našich kadeřnických služeb.
Stačí se objednat na telefonu 603934444, budeme se na Vás těšit!

Nový svatební dům Te Amo v pražském Karlíně

Od 1.12.2016 už nejsme svatební salón, ale svatební dům Te Amo. Najdete nás v přízemí prestižního business centru River Garden. Máme přímo ve svatebním domě obchod s květinami od společnosti Art-Flowers s.r.o., lídru českého trhu svatební floristiky, a plnohodnotný salón krásy s kadeřnictvím, nehtovým servisem, kosmetikou a masáží.

Těšíme se na Vás v novém svatebním domě Te Amo!

Svatba ve více barvách

Barevné svatební šaty - originální způsob, jak podtrhnout neopakovatelný a jedinečný styl nevěsty.

Nepřehlédnutelné barevné svatební šaty vypadají skvěle během svatebního obřadu v přírodě nebo ladí na svatbě s barevným designem v určitém odstínu, šaty mohou být i součástí tématické svatby. Kromě toho se barevné svatební šaty perfektně hodí nevěstě, která se nevdává poprvé a nepřeje si klasické bílé šaty.

Jemný nádech v pastelových barvách, odstíny champagne, béžové, růžové či odstín máty se hodí nevěstě, která nechce volit čistě bílé šaty, ale zároveň si přeje částečně dodržet tradiční vzhled obraz nevěsty. Volba svatebních šatu v barevných odstínech je vhodná pro tradiční obřad nevyžadující specifický styl. Nakonec si zvláštní zmínku zaslouží bílé šaty s barevným vzorem nebo doplňkem – tyto neuvěřitelně romantické šaty rozzáří a zpestří Vaši svatbu svým osobitým a neobvyklým charakterem.

 

Cena jarní soutěže od Te Amo předána!

Dnes nás navštivila výherkyně soutěže od Te Amo - naše nevěsta Michaela. Předaly jsme jí cenu naší soutěže - dárkový poukaz na víkendový relaxační pobyt pro dva v luxusním spa-hotelu Park Hotel Popovičky. Věříme, že si pobyt spolu s manželem užijou a budou z toho mít krásné vzpomínky!

Jarní soutěž od Te Amo má svoji výherkyni!

Soutěž nevěst roku 2015 od svatebního salónu Te Amo včera skončila a je tedy ten pravý čas oznámit jméno výherkyně, kterou se stala naše nevěsta MICHAELA

Získala celkem 339 hlasů – 166 hlásů ze stránky a 173 „lajků“ na Facebooku.

Gratulujeme Michaele k výhře! Dostává hlavní cenu soutěže - víkendový wellness pobyt pro dva v luxusním spa-hotelu Park Hotel Popovičky. Zřejmě to zažije spolu s manželem Michalem, který před rokem v našem salónu se výběru šatů pro Michaelu zůčastnil :)

Děkujeme všem našim nevěstám za účast! Přejeme Vám všem šťástné a spokojené manželství!!!

Soutěž od Te Amo se blíží ke konci

Naše soutěž se pomalu uzavírá. Představili jsme Vám 15 účastnic, byly to naše nevěsty, které nám poskytly fotky ze svých svateb. Za to jim děkujeme!

Máte čas na hlasování do  neděle, 6.3.2016 (do půlnoci). V pondělí 7.3.2016 v 00:00 se hlasování ukončí, spočítáme počet hlasů z našich stránek a počet "lajků" z facebooku a zveřejníme jméno výherkyně.

Všem účastnicím držíme palce! :)


Naše soutěž - nevěsta Lucie

Představujeme další účastnici naší soutěže - nevěsta Lucie. Měla svatební šaty Erika od Te Amo.

Jestli se Vám její fotky libí - podpořte ji "lajkem"! Dole pod článkem najděte tlačítko pro sdílení na sociálních sítích, zmáčkněte ho a dejte LIKE na Facebooku. 

Zmáčknutím tlačítka "srdíčko" ještě 2x zvětšite šance Lucii na výhru, protože na konci soutěže spočítáme  počet hlasů ze stránky a počet "lajků" z Facebooku dohromady.

Přejeme hodně štěstí!!!

Naše soutěž - nevěsta Alexandra

Prezentujeme Vám fotky ze svatby naší nevěsty Alexandry! Měla na sobě šaty Sarita z naší kolekce.

Jestli se Vám její fotky libí - podpořte ji "lajkem"! Dole pod článkem najděte tlačítko pro sdílení na sociálních sítích, zmáčkněte ho a dejte LIKE na Facebooku. 

Zmáčknutím tlačítka "srdíčko" ještě 2x zvětšite šance Alexandry na výhru, protože na konci soutěže spočítáme  počet hlasů ze stránky a počet "lajků" z Facebooku dohromady.

Přejeme hodně štěstí a držíme palce!!!

 

Svatební dům Te Amo | Všechna práva vyhrazena

Pineapple s.r.o. IČ: 284 08 268