Te Amo

ROHANSKÉ NÁBŘEŽÍ 678/25, PRAHA 186 00

Svatební šaty v Praze

Správný výběr svatebních doplňků hraje důležitou roli při vytváření dokonalého obrazu nevěsty. Závoj, ozdoby účesu, bižutérie, rukavice, prádlo – vše musí být na svém místě, každý detail je důležitý. V našem svatebním domě nabízíme svatební doplňky od prestižní holandské společnosti Poirier.

ZÁVOJ

Závoj je tradiční svatební pokrývkou hlavy, symbolem čistoty a nevinnosti. Bez ohledu na nové závany svatební módy, závoj je a zůstává jedním z nejoblíbenějších svatebních doplňků.

 

OZDOBY ÚČESU

Svatební ozdoby účesu jsou důstojnou alternativou tradičního závoje nevěsty. Čelenky a hřebeny, věnečky, pera, ozdoby v podobě květin, jehlice, štrasové nitě v kombinaci s krásným svatebním účesem vytvářejí mimořádný efekt!

 

RUKAVICE

Krásné svatební rukavice – krátké nebo dlouhé, krajkové či atlasové – dodají sebedůvěry a zdůrazní individualitu nevěsty.

 

PUNČOCHY

Svatební punčochy nejsou posledním detailem úboru nevěsty. Musí být krásné, jemné a pevné. Svatební punčochy od firmy Poirier těmto požadavkům plně vyhovují. Skvěle drží na noze a dodávají nevěstě pocitu jistoty a pohodlí.

 

Podvazky

Tradice házení podvazku na svatbě vznikla ve Francii ve 14. století. V té době existovala pověra, že tomu, kdo obdrží část svatebního úboru, bude přát štěstí. Kvůli tomu se lidé pokoušeli nenápadně utrhnout knoflík nebo kousek krajky z nevěstiných šatů, které, díky tomuto barbarskému jednání, vypadaly ke konci svatební oslavy dosti žalostně. A tehdy právě vznikl nápad dobrovolného vzdání se nevěsty předmětu, tvořícího součást svatebního úboru, kterým se stal punčochový podvazek. V současné době je to spíše zábavná svatební tradice – ženich veřejně sejme s nevěstiny nožky podvazek a hodí jej svým svobodným přátelům. Má se za to, že svobodný mládenec, který podvazek chytí, se ožení jako první.

 

Svatební obuv

V našem salónu nabízíme svatební obuv od firmy Casandra a to na polovysokém a vysokém podpatku.

 

Dárky pro nevěstu

Hledáte pro nevěstu dárek k večírku před svatbou? Chcete o svatební noci překvapit ženicha nečekanými detaily úboru, skrytými před cizími pohledy? Přejete si zachovat příjemné vzpomínky na svatbu v podobě svatebních suvenýrů a drobných částí svého oblečení? Seznamte se s naší kolekcí svatebních dárků!

 

 

 

 

Svatební dům Te Amo | Všechna práva vyhrazena

Pineapple s.r.o. IČ: 284 08 268